VIAC NEŽ LEN FĽAŠA!

V srdci i9 fľaše je unikátny informačný kód, ktorý pozitívne
ovplyvňuje prirodzené vlastnosti vody a jej vitalitu.
Viac ako 70% z nášho tela tvorí voda, je na nás ako vodu budeme piť.

Úžasná v každom ohľade

Terapia farbami
Celosvetovo ocenená technológia
Obnovuje molekulárnu štruktúru vody
72% z nášho tela tvorí voda
Zvyšuje biopole o 12%
Znižuje hladinu stresu o 25%
Ušetríte až 200 plastových fliaš
72% z nášho tela tvorí voda


Viac ako 70% nášho tela tvorí voda. Preto je nesmierne dôležité uvedomenie, že je podstatné nielen to AKÚ vodu pijeme, ale aj Z ČOHO ju pijeme. Či je to voda z kohútika, ktorá je znečistená a chemicky upravovaná, alebo tá z plastu. A nestačí, že plasty ničia planétu, no podľa mnohých odborných štúdií aj nás SAMÝCH. Chcete sa na to pozerať, alebo spravíte niečo pre seba a tým aj pre túto planétu? Kúpou i9 fľaše nahradíte 200 plastových fliaš ročne. V srdci i9 fľaše je unikátny informačný kód, ktorý pozitívne ovplyvňuje prirodzené vlastnosti vody , má schopnosť zlepšiť kvalitu a vitalitu pitnej vody , vďaka celosvetovo ocenenej technológii Poznik .Voda získa svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru.Chromoterapia

I9 fľaša je k dispozícii vo všetkých farbách čakier pre účinok chromoterapie.

Vystavením vody vo farebnej nádobe, dochádza k absorbcií vibrácie tejto farby. Pomocou starostlivo vybraných pozitívnych informácií môžeme naozaj nádherne ťažiť z liečivých vlastností prírody. Vplyv Čakier na životne dôležité orgány a náš emocionálny stav:

Podporuje: poznanie, múdrosť, inšpiráciu, charizmu, vyšší stav vedomia, meditácie, altruizmus, vízie, „ja som“
Podporuje: intuíciu, vynaliezavosť, psychické schopnosti, sebarealizáciu, vnímanie, uvoľnenie, pamäť, nebojácnosť.
Podporuje: reč, vieru, výtvarný prejav, plánovanie, organizáciu, opatrnosťou, tvorca mieru.
Podporuje: harmóniu, rovnováhu, vzťahy, láska, prijatie, sebareflexiu, súcit, odpustenie, obnovu, rast, liečenie.
Podporuje: osobnosť, silu, poznanie, pochopenie, intelekt, vtip, smiech, mentalitu, jasnosť, humor, optimizmus, zvedavosť, povedomie.
Podporuje: cit, emócie, intimitu, plodnosť, zmyselnosť, ženskú sexualitu, sebadôveru, spoločenský prejav, slobodu, tvorivosť.
Podporuje: vitalitu, realitu, uzemnenie, pocit bezpečia, udržanie sily, stabilitu, mužskú sexualitu, individualitu, odvahu, impulzívnosť.

Chromoterapia

Vyberte si farbu, po ktorej najviac túžite, s vlastnosťami ktoré potrebujete získať.

Sústredenie energie

Využite potenciál fľaše a zvýšte svoju dennú dávku energie zdravým spôsobom.

Aplikovaná TP technológia

Spojenie správnej technológie v produkte na bežné využitie.

650 ml

Primeraná veľkosť a vhodný objem pre využitie za bežného dňa.

Kvalitné tvrdené sklo

Precízna výroba a vytvrdenie viacnásobným zahrievanim v plameni.

Vinikajúci darček

Daruje fľašu i9 a darujete nielen kvalitný produkt ale zdravý životný štýl.

Viac o fľaši

Viac ako 70% nášho tela tvorí voda. Preto je nesmierne dôležité uvedomenie, že je podstatné nielen to AKÚ vodu pijeme, ale aj Z ČOHO ju pijeme. Či je to voda z kohútika, ktorá je znečistená a chemicky upravovaná, alebo tá z plastu. A nestačí, že plasty ničia planétu, no podľa mnohých odborných štúdií aj nás SAMÝCH. Chcete sa na to pozerať, alebo spravíte niečo pre seba a tým aj pre túto planétu? Kúpou i9 fľaše nahradíte 200 plastových fliaš ročne. V srdci i9 fľaše je unikátny informačný kód, ktorý pozitívne ovplyvňuje prirodzené vlastnosti vody , má schopnosť zlepšiť kvalitu a vitalitu pitnej vody, vďaka celosvetovo ocenenej technológii Poznik. Voda získa svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru.

Každý moment, každá chvíľa, akékoľvek miesto. Vaše rozhodnutie šetriť plasty a žiť racionálnejšie je začiatkom veľkej premeny, nielen Vás, ale aj sveta vo vašom okolí.

Zdroj: video by i9Glass www.youtube.com

UPOZORNENIE: i9 informovaná fľaša nemá priamy vplyv na biochemické vlastnosti vody a nie je náhradou za vodný filter.

Ako to funguje?

Všetko na tejto planéte nesie určitú informáciu alebo kód.

TP technológia sa opiera o 30 rokov výskumu a inovácií, svetovej triedy vynálezcov, ktorí dostali viac ako 90 medzinárodných ocenení a uznanie za svoje výnimočné úspechy. TP technológia je kombináciou niekoľkých vedeckých procesov, ktorá má schopnosť ovplyvniť siete molekúl v rôznych objektoch hmoty, (voda, sklo, plast, kov a ďalšie) pomocou informácií alebo kódu. Informácia je vytlačená v číslach, kde každé číslo obsahuje stovky súborov informácií. Informácie sú zozbierané prostredníctvom výskumu po dobu niekoľkých desiatok rokov. Kódovanie zahŕňa prísne skúšobné postupy pre každý jeden výrobok.

V preklade vďaka technológii Poznik TP vieme zmerať vibráciu čohokoľvek a následne vpísať túto informáciu do číselného štítku , ktorý obsahuje aj i9 fľaša a ďalšie produkty Poznik.

Tomášikova 50/A,
821 04 Bratislava


Objednať fľašu i9


O Nás

LYO 03 spol., s.r.o.
ICO : 44913893
DIC : 2022881652
IC DPH : SK2022881652

Otváracia doba podľa telefonického dohovoru 10-12 hod a 14-18 hod